Araç KM Sorgulama

tarafından
46
Araç KM Sorgulama

Kişilerin enstrumanlar hakkında informasyon almak istemesi için bir çok mevzuda hizmet sunulmuş durumdadır. Bu hizmetler yardımıyla data alınabilecek önemli detaylardan bir tanesi de enstrumanların kilometre bilgisidir. Enstrumanların kilometreleri ile ilgili detaylı bilgi alabilen kişiler bu sayede almak istediği enstrumanların kilometre denetimünü de yapabilmektedir.

Kilometre kontrolünün yapılabilmesi amacıyla kişilerin Sigorta informasyon Ve nezaret Merkezi tarafınca sunulan SMS sorgulama hizmetinden yararlanması gerekmektedir. Bu sayede enstrumanlar hakkında bir çok detay öğrenilmektedir. SMS ile araç kilometre sorgulama işlemlerinde kişilerin araç plakasını 5664’e göndermesi yeterli olmaktadır. Bu şekilde yapılacak sorgulamalar sonucunda kişilerin enstrumanlar hakkında öğrenmek istediği detayları öğrenmesi mümkün olacaktır.

Kişilerin rahat bir şekilde informasyon alabilmesi adına ergonomik olarak Kullanıma sorular ve SMS servisi ücretlidir. Bu nedenle kişiler sorgulama yapmadan önce kesinlikle ücretlendirme konusunu da göz önünde bulundurulması gerekmektedir. SMS ile araç kilometre sorgulama hizmetlerinde kişilerin yapması gerekenler önemlidir ve araç plakasını büyük harflerle yazarak yollamaktır. Bu açıdan yapılması gereken işlemler fazlaca basittir. Sizler de sunulan hizmetlerden yararlanabilir ve basit bir şekilde istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz. Üstelik yapılacak sorgulamalarda bir tek enstrumanların plaka detayları üzerinden kilometreleri değil bir çok teferruat öğrenilmektedir.